Blog > Komentarze do wpisu
To nie jest kraj dla brudasów!

Przeciętny Polak rozpoczyna poranną toaletę od wymycia mordy wodą. Jako że w poprzednim tygodniu zmasturbował głowę pokrzywowym szamponem radośnie uśmiecha się spoglądając na hodowlę smalcu na włosach. Następnie zabiera się do rytualnego wyciśnięcia wszystkich możliwych syfów a jeśli starczy czasu -  nałożenia na wskazujący palec pasty do zębów i wymycia języka...
Dość! Niech mi ktoś podstawi miskę na rzyganie.

Pewnego słonecznego dnia postanowiłam zakupić bilet za symboliczną złotówkę, by ratować biedne dzieci z Ugandy i przejechać się publicznym czterokołowcem. Ze wzruszeniem patrzyłam na pierwszaków ustępujących miejsca licealistom, mohery gubiące berety w spoconym tłumie, walenie w stanie błogosławionym depczące swoje małe waleniątka i zmęczone reklamówki zajmujące należne im miejsca na siedzeniach.
Jakże radował mnie widok siedemdziesięciu uniesionych zgodnie pach roztaczających szczynowo-kiszony zapach w promilu trzech metrów.
Zdałam sobie sprawę, że otaczający mnie ludzie prawdopodobnie nigdy nie słyszeli o dobrodziejstwie antyperspirantów, zdecydowana większość pokłóciła się z żelazkiem a niektórzy po dziś dzień myją się w misce.
To było najgorsze pięć minut w moim życiu. Powietrze przesycone, jak to się zwykło mawiać -  'starymi ludźmi', którzy zapewne nie widzą problemu w zakładaniu tej samej bielizny przez kilka dni i podawaniu innym ręki po uprzednim sprawdzeniu czy dziura w dupie rzeczywiście jest na swoim miejscu.
Nawet mój pies tarzając się we własnym gównie tak nie capi.
Nie miałam odwagi zajrzeć żadnemu z podróżnych w paszczę, nie wiem skąd utarło się przekonanie że żucie gumy zastępuje szczoteczkę.
Do pełni szczęścia brakowało jeszcze jakiegoś faceta w płaszczu szczającego na przycisk 'stop'. Być może doczekam się tego rodzaju patologii w przyszłym stuleciu.

A teraz do rzeczy :

  • Wnoszę o przymusową kąpiel raz dziennie, pod karą emigracji brudasów do sąsiednich państw.
  • Powinni oni stanowić specjalną grupą z drugim stopniem upośledzenia, zaś państwo ma obowiązek sponsorować ich resocjalizację.
  • Każdy kto w towarzystwie pierdnie, beknie albo chociażby pomyśli o włożeniu sobie czegokolwiek w dupę*  powinien zostać obłożony karą 200 zł wzwyż.
  • Skonstruowanie inteligentnych kibli które nie wypuszczą korzystających dopóki nie wymyją oni rąk.


* dotyczy także pedałów.

 

Statystycznie większość z was myje się zaledwie dwa razy w tygodniu. Co gorszę, to ja wyrabiam tą normę.
Nie zrozumiem też ludzi, którzy żałują na markowe kosmetyki i zadowalają się jakimś  gównem z Tesco za 4,99. Śmierdzicie łajzy, śmierdzicie.
Tanie wcale nie znaczy dobre i będę to powtarzać do upadłego.


Natrafiłam właśnie na akcję promującą wysłanie sms-a dla miast dotkniętych powodzią. Co za bulszit.
Skąd wogóle pojawił się pomysł na wysyłanie datków powodzianom? Niech korzystają, brudasy póki okazja, a jeśli już trzeba im cokolwiek wysłać, to niech to będzie mydło.

wtorek, 22 czerwca 2010, maddy.chestea

Polecane wpisy

Komentarze
2010/06/22 17:52:29
Ostatnie kilka zdań (z resztą nie tylko): istny hardcore. Tyle że to szczera prawda... Te pachy w autobusie przerażają najbardziej.
-
2010/06/22 21:27:23
Czytałem te bzdury ale dłużej nie mam ochoty. Jesteś chora. Moim zdaniem jesteś kompletnie popieprzona. Nikt, kto ma po kolei w głowie a tym samym w miarę ustabilizowane życie nie pisze podobnych bzdur w tak skrajnie ohydny sposób. Tu nie chodzi o feminizm czy o wpadki mężczyzn. Ty po prostu powinnaś się leczyć. Kończąc ten wpis zwyczajnie powiem ci, że o mężczyznach nie masz zielonego pojęcia. Jesteś chorą suką, która postanowiła obśmiać tą część męskiej populacji, która ci się nie podoba. Osobnicy ci jednak mają z mężczyznami mało wspólnego więc przestań naśmiewać się z 60latków albo z chorych osób. Z nieukrywanym wstrętem- żegnam.
-
maddy.chestea
2010/06/22 21:32:30
szowinista-wacek,
masz małego, hehe :)
-
2010/06/22 21:37:36
W gacie mi nie zaglądałaś. Nie pieprz.
Jak chciałaś mnie obrazić to ci się to nie udało ! Nie piszę suko dla ciebie te komentarze bo ty jesteś stracona. Chodzi mi o te zaglądające tu osoby, które są niezdecydowane w poglądach. Chcę zwyczajnie im oczy otworzyć, że oto jest chory troll, chcący nabić licznik bloga debilnymi kontrowersjami :)))
Co do tego tzw. komentarza jaki mózgownica twoja raczyła wyprodukować - moja fujara jest sprawna, czysta i gabarytowo odpowiednia, w skrócie - jestem z niej zadowolony SUKO !!!
-
maddy.chestea
2010/06/22 21:43:24
szowinista-wacek,
przytoczę ci swoje słowa z poprzedniej notki.
'Takie emocje wywołują w nas rzeczy w których widzimy odbicie samego siebie.'
jak już pisałam na początku - jesteś u mnie. Aktualnie pod tym nickiem skończony.
Leć zakładać nowego, cipko.
-
2010/06/22 23:53:03
Co tu sie oszukiwać, wkutwiaja mnie właśnie takie opisane przez maddy osoby i nie tylko w autobusie ale również w zwykłej kolejce do kasy. A najgorsze jest to gdy spotka sie kobietę która na sobie wyleje przed spotkaniem koktajl perfumowy. Wtedy mnie szlak trafia. Pozdro dla autorki bloga :)
-
aleksanderbeu
2010/06/23 01:35:37
"Nawet mój pies tarzając się we własnym gównie tak nie capi." - to już chyba przesada. ;)
Ogólnie tekst jest (niestety) życiowy, ale ostatnie zdanie nie dość, że idiotyczne, to podchodzi mi pod prowokację. Pozdrawiam.
-
maddy.chestea
2010/06/23 11:49:16
teddiy,
niemal poczułam twoje obrzydzenie. a fuj.

aleksanderbeu,
'prowokowałeś raz, prowokować będziesz cały czas'. Rozczaruję cie. To nie prowokacja.